Obecné informace

  Co nabízíme
  Formáty tisku
  Jak na to ?
  Registrace
  Ochrana osobních dat
  Platba
  Zpracování
  Odeslání a reklamace

  Co nabízíme?
 • Tisk fotografií v pravém slova smyslu kvalitní digitální technologií - barevná fotografie jak ji znáte z nejmodernějších minilabů! Díky této technologii je možné dosáhnout vynikající kvality výstupu již při malých rozlišeních, nesrovnatelně vyšší, než u tisků termosublimačními nebo inkoustovými tiskárnami.

  Krok zpět    Menu

  Z jakých formátů můžete vybírat?
 • Mezi standardní formáty fotografií patří (v závorkách přesný formát v cm): 9x13 (8,9x12,7), 10x15 (10,2x15,2), 13x18 (12,7x17,8), 15x21 (15,2x21,6), 18x25 (17,8x25,4), 21x30, (21,0x29,7), 25x38 (25,4x38,1). Potřebujete-li větší formát, nabízíme Vám velkoplošný tisk ve fotografické kvalitě. Při volbě formátu je třeba mít na paměti, že požadovaný formát musí být úměrný velikosti datového souboru. Mezi podporované grafické formáty patří bitmapové formáty TIFF (bez komprimace), BMP, JPG (vše v barevné paletě RGB, 24 pixelů na bod). Pokud fotografujete do některého z kompresních lokálních formátů, např. NEF (RAW), je třeba fotografie přeuložit před odesláním do některého z uvedených formátů. Při pojmenovávání snímků se vyhněte české diakritice (háčkům a čárkám nad písmeny), nepoužívejte příliš dlouhá jména snímků, usnadníte tím zpracování svých fotografií!

  Krok zpět    Menu

  Jak na to ?
 • Postup v několika bodech:
  1.Registrujte se zde
  2.Podle počtu fotografií si vyberte jeden z následujících způsobů odeslání:
  a)online formulář pro jednotlivé fotografie - doporučujeme do počtu 10 fotek - zde
  b)online formulář pro .zip soubor - doporučujeme pokud bude u všech fotografií stejný formát, druh papíru a počet kopií - zde
  c)offline formulář - doporučujeme pro více než 10 fotografií uložených v souboru ve Vašem počítači, je zapotřebí stáhnout si offline program do počítače a nainstalovat (setup.exe)- stažení zde
  3.Vyplňte zvolený objednávkový formulář a odešlete. Fotografie budou zpracovány nejpozději příští pracovní den po obdržení souborů.
  4.V případě jakýchkoliv problémů nás neváhejte kontaktovat.
  Krok zpět    Menu

  Registrace
 • Pro využití služeb Mojefoto-online, je nutné se registrovat. Vyplněním registračního formuláře od Vás získáme potřebné údaje, adresu pro doručení hotových fotografií, způsob doručení a preferovaný způsob úhrady. Napříště můžete našich služeb využít pouze po přihlášení pomocí Vámi zvoleného přístupového jména a hesla. Samozřejmě můžete zadané údaje kdykoli změnit.
  Krok zpět    Menu

  Ochrana osobních dat
 • Respektujeme vaše soukromí. Údaje, které zadáváte při registraci, jsou informace nezbytné pro vaši identifikaci jako zákazníka. Tyto údaje nám umožní provést nezbytné účetní operace, vyhotovit doklad o zaplacení, případně identifikovat vaši platbu provedenou převodem.
  Vaše osobní data jsou důvěrná a nejsou poskytována žádným subjektům. Vážíme si vaší důvěry a chráníme vaše soukromá data před zneužitím.
  Krok zpět    Menu

  Platba
 • Způsob platby můžete volit z následujících variant:
  1. V hotovosti v provozovně
  2. Poštovní dobírka

  Krok zpět    Menu

  Zpracování
 • Vaše fotografie budou zpracovány nejpozději příští pracovní den po obdržení souborů.
  Krok zpět    Menu

  Odeslání fotografií a reklamace
 • Vaše fotografie budou odeslány v případě platby dobírkou maximálně jeden pracovní den po obdržení objednávky, v případě jiného typu platby maximálně jeden pracovní den po obdržení platby.
  Součástí zásilky je pokladní účtenka (zjednodušený daňový doklad).
  Reklamace zboží se řídí příslušnými ustanoveními Občanského zákoníku.
  Krok zpět    Menu

  Příjemné surfování...